MENU

Domki w górach

Malownicza Okolica

Komfortowy odpoczynek

Górska przygoda zaczyna się tutaj…

Przenieś się w wyjątkową podróż po malowniczych szlakach Podhala. Odkryj bogatą kulturę regionu i wciąż żywą tradycję. Zarezerwuj domek w górach i ciesz się mnóstwem atrakcji turystycznych, dostępnych na wyciągnięcie ręki.
Zarezerwuj

Regionalne domki w górach

Moc atrakcji turystycznych

Baseny Termalne

Domki w Szaflarach, z dostępem do basenów termalnych, to doskonałe połączenie komfortowego zakwaterowania, z relaksem w ciepłej wodzie. Kąpiele w wodzie termalnej niosą wiele korzyści dla zdrowia, np: łagodzą ból, stres, czy napięcie mięśniowe. Pomogą także rozgrzać organizm w chłodniejsze dni. W bliskiej odległości od naszych domków znajdują się: Termy Szaflary i Gorący Potok.
Strefa SPA

Zimową stolica Polski

Bogata oferta kulturalna i doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych, przyciągają na Podhale rzesze turystów. Liczne wyciągi narciarskie, trasy biegowe i niepowtarzalny klimat sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi.
Skontaktu się

Domki Szaflary

Okoliczne atrakcje

Termy Szaflary - 3,4 km

Termy Gorący Potok - 3,6 km

Termy Bania - 14,5 km

Termy Bukovina - 14 km

Termy Zakopiańskie - 15 km

Chochołowskie Termy - 23 km

Wyciąg narciarski "Czerwienne Ski"  - 9,8 km

Wyciąg narciarski  "Harenda"  - 12 km

Stacja narciarska" Rusin-Ski" - 13,8 km

Stacja narciarska "Kotelnica Białczańska" - 14,5 km

Turbacz - Gorce - 23 km

Morskie Oko (parking) - 23 km

Przełom Białki - 13,9 km

Kasprowy Wierch (parking) - 16,7 km

Dolina Kościeliska - 22 km

Dolina Chochołowska - 24,5 km

Dolina Strążyska - 17,9 km

Dolina Strążyska - 17,9 km

Zamek w Niedzicy - 34 km

Jezioro Czorsztyńskie - 23,5 km

Odpoczynek pod Tatrami

Początek górskich wędrówek

Domek w górach, to nie tylko komfortowy nocleg na Podhalu, ale również doskonały punkt startowy do fascynujących przygód w Tatrach. Bliska odległość do Zakopanego, Kościeliska, Białki Tatrzańskiej i Chochołowa, daje nieograniczone możliwości turystyczne.
Zarezerwuj

Bogactwo regionu

i wydarzenia kulturalne

Restauracje dla każdego

Bogata oferta gastronomiczna przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednym smakoszom. W okolicy znajduje się wiele karczm góralskich, pizzerii, czy eleganckich restauracji, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. W bliskiej odległości od naszych domków znajdują się: Karczma "Wiyrchowo" - 3,9 km, Kawiarnia "Mimoza" - 4,1 km, Restauracja "Miedzuch" - 4,1 km, Karczma Pizzeria "Przy Moście" - 4,3 km.
Galeria

Imprezy i koncerty

W ciągu roku roku w okolicy Szaflar i pobliskim Zakopanem odbywają się niezliczone wydarzenia kulturalne. Do najpopularniejszych należą: ,, Festiwal Folkloru i Ziem Górskich”, wydarzenie skupiające górali z całego świata.
,,Wiosna jazzowa”, muzyczna uczta dla fanów mocnego brzmienia. Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Zakopane in Film": To wydarzenie filmowe, na którym prezentowane są filmy z całego świata. Dodatkowo liczne koncerty, festyny promujące regionalną kulturę i sztukę.
Atrakcje

Zarezerwuj

w najlepszej cenie

Zarezerwuj
Zadzwoń
REZERWACJA